NOMINACE
BADMINTONISTA ROKU 2016
1. Jakub BITMAN (Sokol Radotín Meteor Praha)
2. Petr KOUKAL (Sokol Radotín Meteor Praha)
3. Milan LUDÍK ( Sokol Radotín Meteor Praha )
4. Adam MENDREK (BADMINTON FSpS, MU)
BADMINTONISTKA ROKU 2016
1. Alžběta BÁŠOVÁ ( Sokol Radotín Meteor Praha)
2. Kristína GAVNHOLT (ČBaS - bez klubové příslušnosti )
3. Zuzana PAVELKOVÁ (SKB Přerov)
4. Kateřina TOMALOVÁ (TJ Sokol Klimkovice)
JUNIOR ROKU 2016
1. Petr BERAN ( SKB Český Krumlov)
2. Cristian SAVIN(BK 73 DELTACAR speditionBenátky nad Jizerou)
3. Ondřej KRÁL (SKB Český Krumlov))
4. Jan LOUDA (USK Plzeň)
5. Jan SOMERLÍK (TJ Sokol Klimkovice)
JUNIORKA ROKU 2016
1. Bára HADÁČKOVÁ( SKB Český Krumlov)
2. Michaela FUCHSOVÁ (TJ Sokol Polabiny Pardubice)
3. Monika SVĚTNIČKOVÁ (BADMINTON FSpS, MU)
4. Berta AUSBERGEROVÁ (SK Prosek Praha)
5. Tereza ŠVÁBÍKOVÁ (TJ Sokol Klimkovice)
POČIN ROKU 2016
1. implementace vzdělávacích materiálů BWF pro trenéry ČBaS - překlad učebnice, školení trenérů Coach Level One
2. organizace Prague Badminton Open 2016 v Praze, včetně rozlučkové exibice Ptra Koukala/Hanse Kristiana Vittinghuse
3. nominace M. Hniilici jako vrchního rozhodčího a M. Bencové jako umpire na LOH 2016 Rio
4. kvalifikace a účast Kristíny Gavnholt a Petra Koukala na LOH 2016 v Riu
5. organizace MČR dospělých a kvalifikoace ME družstev Karviná
6. 16.místo juniorské reprezentace na MSJ a dobré individuáoní výsledky (9.-16.místo ve čtyřhře chlapců)
TRENÉR ROKU 2016
1. Petr BÁŠA (VŠTJ UK Hradec králové)
2. Michal TUROŇ (Sokol, Radotín Meteor Praha)
3. Petr MARTINEC (BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J))
4. Josef RUBÁŠ (USK Plzeň)
5. Radek VOTAVA (SKB Český Krumlov)
6. Luděk ŽÍDEK ( BK Kopřivnice)
V jednotlivých kategoriích zvítězili:
v kategorii Badmintonista roku 2016 – Petr KOUKAL (Sokol Radotín Meteor Praha)
v kategorii Badmintonistka roku 2016 – Kristína GAVNHOLT (ČBaS – bez klubové příslušnosti)
v kategorii Junior roku 2016 – Jan LOUDA (USK Plzeň)
v kategorii Juniorka roku 2016 – Tereza ŠVÁBÍKOVÁ (TJ Sokol Klimkovice)
v kategorie Trenér roku 2016 – Radek VOTAVA (SKB Český Krumlov)
v kategorii Počin roku 2016 – nominace Mojmíra Hnilici jako vrchního rozhodčího a Míši Bencové jako umpire na LOH 2016 Rio.